strpení prosím, získávám data

Po - Pá: 17:00 - 20:00
So, Ne, Sv: 8:00 - 20:00

Sledujeme kvalitu poskytované péče

Zakoupili jsme nové přístroje pro magnetoterapii na LDN

10.06.2016 | Irena Hamšíková

Nově jsme zakoupili pro všechna oddělení LNP přístroje a aplikátory pro magnetoterapii v hodnotě 140 tis. Kč. Jedná se o přístroje Biomag Lumina clinic, které mají 4 výstupy s patentovanou 3D technologií a umožňují spustit dvě různé léčebné aplikace nezávisle na sobě.

Lidské tělo obsahuje několik miliard živých buněk, na které magnetoterapie působí. Tyto buňky mají okolo sebe jemný elektrický potenciál. Pulzní magnetoterapie, která proniká do hloubky těla, ovlivňuje tento elektrický potenciál buněk a stimuluje buňky k činnosti.

3D pulzní magnetoterapie Biomag vytváří optimální podmínky pro urychlení hojení, tlumení bolesti a celkovou regeneraci organizmu.

Hlavní účinky magnetoterapie Biomag:

• Snižuje a odstraňuje bolest.
  • Uvolňuje křeče, působí proti otokům.
  • Urychluje hojení a regeneraci.
  • Zlepšuje prokrvení.
  • Urychluje látkovou výměnu.

Protože máme zájem neustále zvyšovat péči o naše pacienty, vyřadili jsme staré a velmi poruchové přístroje a věříme, že nové moderní zařízení budou přínosem nejen pro ně, ale také pro personál, který jistě ocení kvalitu a snadnou manipulaci s aplikátory.

Klinicky ověřeno

Léčebný efekt pulzní magnetoterapie, je ověřený desítkami klinickými studií a statistikami odborných zdravotnických pracoD technologií a vysoce višť.

Odborná zhodnocení vypracovaná v letech 2012 a 2013, které byli provedeny na 1 266 pacientech, prokazují úspěšnost léčby magnetoterapie Biomag více než 77%.