strpení prosím, získávám data
INFORMACE
572 629 111
Po-Pá: 7:00-15:30
So, Ne, státní svátky - zavřeno
shadow

Pochvaly

Datum: květen 2023

3. oddělení

Jsou andělé, kteří nám pomáhají znovu létat… Děkuji p. primářce Kočičkové i paní MUDr. Kundratové za mé přijetí na oddělení následné péče v Uherském Brodě LNP po hospitalizaci ve FN Olomouc na kardiologii, po té do lázní Teplice na d Bečvou. I všem lékařům děkuji za odbornou péči a jsem vděčná, vzhledem k mé situaci neboť bydlím sama. I ostatní personál sestřiček a všech pracovníků, kteří se o nás starají , s přístupem a laskavostí vnáší do každého dne potřebnou pohodu k našemu uzdravení už od rána. Při cvičení, krásnými hlasy pacienti zpívají písničky, které znají - za to všem patří potlesk… Jídlo s láskou připravené, je vždy jako od maminky… Za to všem vyjadřuji veliký dík…

Vždyť, ta naše písnička česká, ta je tak hezká tak hezká, až ta nám zahyne všechno s ní pomine…ale my chceme ještě žít…

Přeji hodně zdraví všem, ve Vaší nelehké práci…heartpaní M.E.


Datum: duben 2023

5. oddělení

Chválím celý personál pod vedením paní primářky Kočičkové, za pěkný přístup k pacientům, za ochotu a pěkné slovo. Jsem tady už podruhé a když budu potřebovat, tak se tady ráda vrátím. Pacientka A.T., děkuji všem.


Datum: duben 2023

3. oddělení

Chci velmi poděkovat celému 3. oddělení uherskobrodské LDN. Zvláště paní doktorce Kundratové a celému personálu za skvěle odvedenou práci. Veliké poděkování patří také jídelně, která vaří pro pacienty. Moc mně chutnalo smiley.

Taky chci poděkovat za práci celému týmu rehabilitace.

Byl jsem velmi spokojený a přeji Vám jen vše dobré a hlavně pevné zdraví. Váš spokojený pacient pan A. K. Starý Hrozenkov


Datum: duben 2023

3. oddělení

Byla jsem na tomto oddělení hospitalizovaná poprvé. Jsem velmi spokojená s péčí, ochotou a lidským přístupem. Srdečně děkuji p. doktorce, všem sestřičkám a ošetřovatelkám za jejich péči, ochotu a laskavý přístup. Paní P. L. pokoj č. 14.


Datum: duben 2023

3. oddělení

Chci poděkovat celému vašemu oddělení za péči a vlídné zacházení s pacienty. Děkuji paní doktorce Řezníčkové za výběr léčby, která mně pomohla znovu žít bez velkých bolestí. Dále velký dík všem sestřičkám za milá slova a vlídné zacházení. Také dík p. fyzioterapeutce, že mě naučila cviky, které můžu absolvovat doma. Přeji vám všem hodně sil a dobré pohody při výkonu této těžké a náročné práci. S pozdravem paní J. L.

P.S. Zvláštní poděkování paní doktorce Kundratové za její profesionální a lidský přístup ke všem pacientům a za její odbornou péči J.L.


Datum: duben 2023

4. oddělení

Děkuji za veškerou péči paní doktorce a sestřičkám. Vždycky se ke mně chovaly k veškeré mojí spokojenosti a Všem veškeré moje díky a hodně zdraví. Děkuji paní Š. L.


Datum: březen 2023

3. oddělení

Děkuji všem sestřičkám, paní doktorce a všemu personálu za vaši starostlivost a trpělivost a za vlídné zacházení. Paní M.B.


Datum: březen 2023

3. oddělení

Vřele děkuji p. doktorce KUNDRATOVÉ, všem sestřičkám a celému personálu za vzornou péči, citlivý přístup a starostlivost o pacienty. Vážím si jejich práce a nesmírně je obdivuji s jakým nasazením vykonávají tuto nelehkou práci, za kterou se jim nedostává potřebné ocenění. Zvlášť děkuji za péči o syna Kasima a přeji všem hodně sil, energie a zdraví. Paní M.B.


Datum: březen 2023

4. oddělení

Děkuji celému personálu za ochotu, které pro nás udělali. Hlavně sestrám a paní doktorce. Byla jsem velmi spokojená a přístup. Děkuji moc paní K.L.


Datum: únor 2023

4. oddělení

Dobrý den, chci poděkovat všem doktorům a doktorkám a všem zaměstnancům nemocnice v Uh. Brodě za vynikající, důkladnou a pečlivou péči o naši maminku paní F. H., která se nyní u vás léčí s nohou ( křečové žíly). Všem moc děkujeme syn paní F.H.


Datum: únor 2023

5. oddělení

Vážená paní primářko, děkuji Vám, všem lékařům, sestrám, rehabilitačním pracovníkům i ostatnímu personálu oddělení V. LNP v Uherském Brodě za velmi profesní a lidský přístup k pacientům, za vaši obětavost, ochotu, příkladnou péči a vstřícnost. Díky vám všem dnes odcházím domů spokojena. Poděkování je to nejmenší co můžu touto cestou udělat. Přeji celé nemocnici mnoho spokojených pacientů, jako jsem byla já. Paní V.R.


Datum: únor 2023

3. oddělení

Byla jsem na tomto oddělení, převezly mě z ortopedie po TEP kyčle. Krásný  a profesionální přístup k pacientům. Hlavně sestřičky, které dávaly veškerou péči a terapeutky, které se mnou cvičily. Ale hlavní poděkování Dr. KUNDRATOVÉ, která měla moc kladný přístup. Za její péči a postoj moc děkuji. Paní Z.V.


Datum: leden 2023

3. oddělení

Byla jsem na tomto oddělení hospitalizována již vícekrát a mohu jen konstatovat, že zdejší péče o pacienty je luxusní a nadstandartní. Veškerý personál je milý, vstřícný, ochotný a usměvavý. Odborná péče lékařů i sestřiček je na vysoké úrovni a já všem mnohokrát děkuj za jejich laskavost, se kterou se o mě staraly. S úctou pacientka z pokoje č. 16 Y.P. 


Datum: leden 2023

3. oddělení

S léčením a s pobytem u vás na oddělení, jsem velmi spokojená. Personál je ochotný a vstřícný. Jídlo je výborné. Děkuji všem za úžasnou péči. Paní G. M. 


Datum: leden 2023

3. oddělení

Díky všem zaměstnancům! Byla jsem na tomto oddělení již po druhé, prvně dva měsíce upoutaná na lůžko spokojená, teď po druhé 3 týdny ještě spokojenější, obdivuji vaši trpělivost, vše děláte s úsměvem, což je dobrý lék i na duši. Do dalších dnů vaší práce přeji hodně zdraví, trpělivosti. S vašim nakažlivým úsměvem jde všechno líp!! Díky M.K. Dolní Němčí . Ach to písmo 


Datum: leden 2023

4. oddělení

Velmi za všechno děkuji. Paní doktorce a celému kolektivu. Velký dík. Byli jste všeci milí. A do budoucna v práci hodně štěstí přeje paní G.G.


Datum: leden 2023

4. oddělení

Za vaši práci a profesionální přístup, hlavně ke starým lidem, máte můj velký obdiv a díky. Paní D.K.


Datum: prosinec 2022

4. oddělení

Chtěla bych poděkovat paní doktorce Řezníčkové a celému kolektivu tohoto oddělení. Moc jste mi pomohli. Někdy stačil jenom úsměv sestřičky. Děkuji. Paní M.B.


Datum: prosinec 2022

4. oddělení

Děkujeme za výbornou péči o maminku Františku H.


Datum: prosinec 2022

4. oddělení

Chci pochválit p. doktorku Řezníčkovou, velké díky, že mi pomohla. Poděkování všem sestřičkám za ochotu, obětavost a laskavost. Strašně moc děkuji. Přeji vše nejlepší do nového roku 2023. Poděkovat i personálu v kuchyni, strava byly výborná. Všichni na 4. patře jste SKVĚLÍ. Děkuji paní K.L.


Datum: prosinec 2022

4. oddělení

Vážená MUDr. Řezníčková, velké díky Vám a celému kolektivu IV. Oddělení. Oceňuji obětavý a profesionální přístup k nám, vašim klientům. Velice si vážím lidského a velmi příjemného jednání. Přidanou hodnotou byl vždy úsměv u všech bez výjimky. Úsměv, který mnohdy nahradí i tabletku. Pochvalu zaslouží i hezké, vždy čisté, voňavé prostředí, esteticky citlivá výzdoba. Paní doktorko a všichni, s kterými jsem byla v kontaktu, ještě jednou díky a přeji ze srdce hodně zdraví a sil do dalších dnů. Paní M.K.

Jen to nejlepší v roce 2023.


Datum: listopad 2022

5. oddělení

Vážení pracovníci LDN Uherský Brod. Bylo mi ctí a potěšením, strávit a poléčit se v tomto zdravotnickém zařízení. Péče byla nadmíru perfektní, kvalitní a přístup v každou dobu dostačující. Děkuji všem pracovníkům pod vedením paní primářky, a do dalšího roku přeji hodně zdraví a úspěchů ve vaší práci. Člověk je tvor nevyzpytatelný. Sto lidí sto povah, ne vždy se mu podaří co by si přál. Často si potřásáme rukou a přejeme si ,,Hlavně zdraví‘‘. Kde se nachází ? Je v nás, nehazardujme s ním! Nebo rádo a bez pozdravu odchází. Pan J.M. Pašovice


Datum: listopad 2022

5. oddělení

Upřímně děkuji za vaši ochotu a láskyplný přístup při léčbě mé nemoci. Děkuji za povzbudivá slova při bolestech a nezištnou podanou ruku. Děkuji celému kolektivu pod vedením p. Alice Kočičkové a přeji vám všem hodně lásky v srdci, zdraví a plno radosti pan F.S.


Datum: listopad 2022

4. oddělení

Chtěl bych tímto poděkovat paní MUDr. Řezníčkové, za skvělý a lidský přístup k nám pacientům. Samozřejmě také sestřičkám za nelehkou práci, péči a laskavost, kterou nám každý den dávají. Nelze opomenout p. uklízečky, které udržují celé oddělení v perfektní čistotě, tak že se zde opravdu cítíte jako doma. A jelikož se blíží vánoční čas, tak bych celému personálu rád popřál krásné a klidné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2023. ještě jednou mnohé díky. Pan Č.L.


Datum: listopad 2022

4. oddělení

Na tomto oddělení ležím pátý den a už po tak krátké době mohu říct, že zdravotní personál tu je moc hodný. Paní doktorky jsou milé a pozorné co pacient říká a snaží se pomoct při bolestech. Sestřičky jsou ochotné a vždy s úsměvem a dobrým slovem přichází na pokoj i přesto, že mají spoustu práce s ostatníma pacienty. Také musím pochválit ostatní zaměstnance, co se starají o pořádek na tomto oddělení – je vzorný. Proto všem touto cestou moc děkuji a hlavně přeju všem moc zdraví a trpělivosti při tak náročné práci. Děkuji paní L.N. Dodatek: hlavně děkuji sestřičce paní Rajsiglové, která měla trpělivost a byla velice hodná při mých posledních infuzích.


Datum: listopad 2022

4. oddělení

Moje velké poděkování patří všem za vaši ochotu. Děkuji p. doktorce Řezníčkové za úžasnou péči, laskavost, krásný přístup a trpělivost. Která vždy poradí a pomůže. Sestřičkám za péči, milé slovo, povzbuzení a hlavně za jejich úsměv a lidský přístup. P. Tomáši Sabovi za jeho práci a obětavost. Samozřejmě díky celému kolektivu. Přeji vám mnoho sil a hodně zdraví. Děkuji paní M.D. heart


Datum: říjen 2022

4. oddělení

Touto cestou bych chtěl co nejsrdečněji poděkovat paní doktorce za lékařskou péči, kdy se velmi zajímala o můj zdravotní stav a správně nastavenou diagnózu a také jejímu kolektivu sester, obzvlášť paní Jarmile Zálešákové, která o mě velmi pěkně pečovala. Totéž platí i o ostatních sestrách. S úctou pacient M.B.


Datum: říjen 2022

4. oddělení

Děkuji paní doktorce a všem sestřičkám za dobrou odvedenou práci. Děkuji paní  H.F.


Datum: říjen 2022

4. oddělení

Děkujeme za výbornou péči o maminku F. H.


Datum: říjen 2022

3. oddělení

Děkuji třetímu oddělení za vzornou péči pod vedením p. MUDr. Kundratové. Pan V.L.


Datum: říjen 2022

3. oddělení

Poděkování:

Sanitka, když k Brodu míří s pacientem s bolestí, vše se rázem v opak změní a to milým přijetím.

Povzbuzením , hezkým slovem k tomu úsměv krásný, ten pacienta jistě vzpruží na těle i duši. Hned od první chvíle, hodně se mu věnují, tento krásný přístup jistě všichni ocení.

Kolektiv je tu krásně sehraný, to se vážně jen tak nevidí.

Paní doktorka je hrozně milá s láskou lidem pomáhá, její přístup k pacientům, přímo srdcem vydává.

Sestřičky jsou moc šikovné, kolem všech jen kmitají s úsměvem a dobrým slovem pacienty potěší.

Děkuji celému třetímu oddělení za vzornou péči. Určitě budu na vás vzpomínat a vždy k vám doporučovat.

„Život je dar, byl nám všem dán a na nás je jak budeme žít dál.“

Paní J.O. UH


Datum: říjen 2022

3. oddělení

Vážená paní primářko,

dovolte mi  touto cestou poděkovat všem zaměstnancům 3. oddělení následné péče za vzornou péči o našeho tatínka pana V. U. 

Tatínek byl na oddělení přeložen z NIP UH začátkem srpna po náročné operaci a následných komplikacích. Díky péči, které se mu u vás dostalo, se tatínek rozchodil a to s dopomocí francouzských holí, v což jsme ze začátku ani nedoufali.

Velké poděkování patří i za empatický, milý a vždy vstřícný přístup paní doktorky Kundratové, paní Bc. Slámečkové, všech sestřiček, ošetřovatelek i pomocného personálu.

Věřím, že i Vás pozitivní zpětná vazba potěší a povzbudí v další práci. 

Prosím o předání poděkování všem, které jsem zmínila.

Přeji vám všem hodně úspěchů a spokojených pacientů. 

 

Jménem celé naší rodiny 

V. S., dcera 


Datum: září 2022

5. oddělení

Poděkování:

Dovolte mně, abych v krátkosti zhodnotil můj pobyt na doléčení po operaci kyčelního kloubu, a to po dobu 3 týdnů. Po operaci kyčelního kloubu v nemocnici v Uh. Hradišti jsem byl převezen na doléčení na LNP Uh. Brod. První dojem, který n mě zapůsobil, když jsem se podíval a zjistil jsem, že je všude čisto a pěkné prostředí. Po úvodním přijetí paní primářkou MUDr. Kočičkovou jsem byl překvapen, a to velice mile. Byl jsem rád, že toto přijetí takto dopadlo. Postupně ke mně chodily zdravotní sestry, nosily mně léky a seznamovaly mě s celkovou činností celého zařízení. Tak jak postupně probíhala rehabilitace, se můj zdravotní stav postupně zlepšoval. Za celou dobu, co jsem zde ležel jsem si nemohl stěžovat na chování celého personálu, vůči mé osobě a taky i vůči jiným pacientům, což bylo znát, bylo oboustranně pěkné. Pokud  se týče ubytování, vše bylo čisté a pěkně upravené. Požadavky pacientů byly urychleně řešeny k oboustranné spokojenosti. Nakonec vše končívá i u stravy. Strava byla dá se říci, že i po stránce hygienické vždy perfektní, jídlo bylo chutné a bylo ho vždy dost. Na jídlo jsem od pacientů neslyšel žádné připomínky. Tak jak jsem začínal tak i končím. Poděkováním, a přál bych si, aby provoz tohoto zařízení byl stále jako dosud, a aby pacienti i v budoucnu vzpomínali na toto zařízení s láskou. Kdy mi zařízení pomohlo návrat do běžného života.

Pan K.V. Slavkov


Datum: září 2022

4. oddělení

Tisíceré díky všem pracovnicím IV. odd za jejich péči a citlivý přístup k pacientům. Velmi si vážím jejich obětavé a náročné práce a přeji jim hlavně zdraví, hodně sil a trpělivosti a pevné nervy. Moc děkuji za péči o mého manžela, který je opravdu náročný pacient. M. B.


Datum: září 2022

3. oddělení

Chtěl bych poděkovat celému kolektivu ochotných a velmi příjemných holek, které se o mě staraly. S úctou P.G.


Datum: září 2022

3. oddělení

Uděluji velikou pochvalu celému třetímu oddělení za vzornou péči s úsměvem na tváři. Budu na vás vzpomínat L. Z. 


Datum: září 2022

3. oddělení

Milé doktorky a sestříčky, uklízečky, moc  vám děkuji za vaši starostlivost, trpělivost a úsměv na tváři, díky kterým jsem se tady cítil velmi dobře a spokojeně, díky A. Š.


Datum: srpen 2022

5. oddělení

Vážená paní primářko, děkuji Vám mnohokrát i kolektivu sester, fyzioterapeutek a ostatního personálu vašeho oddělení za vynikající péči po operaci kolena, po celou dobu hospitalizace u vás. Přeji Vám i celému kolektivu mnoho sil ve vaší nelehké práci. S pozdravem pan J.K.


Datum: srpen 2022

5. oddělení

Chci vám všem touto cestou poděkovat za poskytování pomoci v průběhu mého pobytu ve vašem zařízení, kde se mně dostalo dostatek péče v průběhu mého pobytu. Za to vám všem velmi děkuji . Pan V.P.


Datum: srpen 2022

5. oddělení

Když mě sem dovezli byl jsem v ,, dezolátním stavu ‘‘ (zlomený krček na noze). Prvních 14 dní jsem trpěl jako kosatka na pláži, ale díky vám jsem tu bolest přežil a měsíc se učil znovu postavit na nohy. Postupem času už to tu bylo jako na dovolené … jídlo až,, do postele‘‘, které  mimochodem bylo vždy výborné, což jsem ani nečekal. Proto opravdu děkuji za velkou trpělivost se mnou, všichni z personálu jste úžasní! P.S.: Kdybych se náhodou zase ,,polámal‘‘, tak chci jít sem… ????. DĚKUJI ZA VŠE! MĚJTE SE PĚKNĚ! Pan M.M.,42 let, Luhačovice - Olomouc


Datum: srpen 2022

3. oddělení

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní primářce, lékařkám, sestřičkám, uklízečkám a veškerému personálu za profesionální a přitom krásný přístup po dobu celého mého pobytu, všichni jste mně vaší péčí pomohli překonat pro mě těžké období na tomto oddělení. A.R. i já se připojuji S. Z. pokoj č. 6


Datum: červenec 2022

5. oddělení

Děkuji všem zaměstnancům Městské nemocnice Uh. Brod. Děkuji za vzornou péči. Bylo to fajn. Paní Z.K.


Datum: červenec 2022

4. oddělení

Všem děkuji, paní doktorce a celému týmu za krásný vztah k pacientům  a taky panu fyzioterapeutovi Tomáši za jeho trpělivost, všem vřelý dík. Děkuji paní M.J.


Datum: červenec 2022

4. oddělení

Moc děkuji celému týmu včetně paní doktorky za dobře odvedenou práci. Děkuje pan J.J.


Datum: červenec 2022

4. oddělení

Moc děkuji paní doktorce a celému týmu za vřelý vztah k pacientům a výborně odvedenou práci. A fyzioterapeutovi Tomáši Sabo za to, že mě rozcvičil pečlivě. A všem přeji hodně zdraví a síly v této těžké době. Děkuji, paní  O.J.


Datum: červenec 2022

4. oddělení

Děkuji paní doktorce a celému týmu za dobře odvedenou práci a velmi vřelý vztah k pacientům. Děkuji. Paní K.M.


Datum: červenec 2022

3. oddělení

Když ráno v pět, jdete nám odebrat krev,

když záhy měříte nám tlak, pak musíte nám léky nachystat,

když měříte nám teplotu a staráte se o naši čistotu.

To málo kdo si uvědomí, že to snadná práce není.

Děkuji vám milé dámy, že jste pro nás stále tady,

že jste pro nás v noci ve dne, děkuji vám za sebe,

ale i za ty ostatní, které to ani nenapadne. S.M.


Datum: červenec 2022

3. oddělení

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu oddělení za péči, ochotu, vstřícnost a trpělivost při péči o mého otce, která nebyla opravdu jednoduchá. Ještě jednou velký dík vám všem sestřičkám, ošetřovatelkám, paní doktorce Kundratové a paní primářce. I. S.


Datum: červenec 2022

3. oddělení

Chtěla bych poděkovat, moc, moc, moc, všem zdr.sestřičkám za ochotu, vstřícnost a lidskost, úsměvy, dobrou náladu a povzbuzení při léčbě po operaci kolena. Také velký dík za lidský přístup paní doktorce Kundratové, hlavní setře a nesmím opomenout paní primářku Kočičkovou. Velký dík všem. Strava chutná a dostatečná. Ještě jednou děkuji. Paní B.L.

pokoj č. 16.


Datum: červen 2022

5. oddělení

 

Děkuji všem zaměstnancům, v čele s paní primářkou na tomto oddělení, za pěkné jednání, vzornou péči, čistotu, stravu. Jsem velmi spokojen. Pan K.B.


Datum: červen 2022

5. oddělení

Život nám přináší radostné, ale i těžké chvíle. Když se člověk dostane do maléru a je zcela odkázaný na péči a pomoc druhých, pak očekává, že se pomoci dostane. Jsou vzácní lidé, kteří se starají nejen profesionálně, ale dokáží s laskavostí poradit, povzbudit, vykouzlit úsměv. Díky vám všem, kteří jste to dokázali během mého léčení. Paní P.M.


Datum: červen 2022

5. oddělení

Po minulém pobytu, kdy jsem díky vaší léčbě dosáhla zlepšení svého zdravotního stavu nastalo zhoršení a díky bleskové domluvě p. primářky a  Dr. Hlavačkové jsem s prudkými bolestmi, téměř nechodící, byla přijata ve vašem zařízení. Okamžitě byla zahájena léčba, která mi moc pomáhala. Péče byla opět vzorná. Obětavé, milé a stále usměvavé sestřičky, lékaři, nám zpříjemňovali pobyt. Od stále usměvavé paní primářky, až po ochotné vždy pomoci, sestrám, bratrovi, ale i p. uklízečkám byl pobyt opět úspěšný. Obdivuji práci všech zaměstnanců. Přeji jim příjemnou dovolenou a VŘELÉ DÍKY, co pro mě a všechny pacienty obětavě vykonávají. Přeji všem hodně sil do náročné, obětavé a těžké práce! Vděčná pacientka V.B.

Sdílela jsem pokoj s 93 letou babičkou, které veškerý personál projevoval úctu a nesmírně lidský přístup a trpělivost!!


Datum: červen 2022

4. oddělení

Poděkování! Děkuji p. MUDr. Řezníčkové za její laskavost, péči a vřelý přístup k pacientům. Poděkování patří také Bc. Tomáši Sabovi, který mě pečlivě rozcvičil . Dále děkuji sestřičkám a uklízečkám, které mi pomáhaly úsměvem a dobrým slovem s mojí narušenou psychikou. Paní primářko, máte na IV. poschodí LNP skvělou partu pod vedením ještě skvělejší MUDr. Řezníčkové. Paní V.M.


Datum: květen 2022

5. oddělení

Jako poděkování za vzornou péči celému zdrav. personálu v čele s paní prim. A. Kočičkovou, zanechávám tuto kartičku, která mně byla útěchou po celý můj ,,SKVĚLÝ POBYT‘‘ zároveň věřím, že pomůže i dalším pacientům na V. oddělení! Přeji všem hodně zdraví, síly a radosti v další obětavé práci, ale i v osobním životě !!! Paní M.S., Uh. Brod-Maršov

Kartička: Ptáčci vítají každé nové ráno svým hlasitým zpěvem, vycházející slunce přináší světlo do tmavé oblohy. Bez ohledu na to, jak temné či dlouhé noci prožíváš, uvědom si, že každé ráno přináší novou naději a naplnění Božích zaslíbení.


Datum: květen 2022

4. oddělení

Tímto bych chtěl poděkovat celému týmu zdravotního personálu, od lékařů k sestrám, rehabilitačním pracovníkům, za profesionální přístup k nám pacientům, s kterými to nemají vůbec lehké. Přeji vám pevné nervy, pohodu a zdraví!

Tímto se s vámi loučí váš již bývalý pacient N. V.


Datum: květen 2022

3. oddělení

Nelze jinak, než poděkovat při mé hospitalizaci od 10.5., p. primářce Alici Kočičkové i MUDr. Petře Kundratové na 3. odd. následné péče v Uh. Brodě - nemocnici za odbornost, hlavně také za příkladný a hezký přístup k pacientům. Nedávno byly mraky, bouřka a déšť na obloze. Tady se nic takového nemůže stát, neboť sestřičky jsou usměvavé po celý den. Čistota pokojů i zázemí přináší příjemný pocit klidu a pohody, vstřícné jednání ke všem pacientům. Když nás postihne nějaká bolístka, obracíme s e s důvěrou do péče těch nejpovolanějších – lékařů- už to je zásadní věc v uzdravování, bez zbytečných stresů-velký úspěch.

 A pod vedením fyzioterapeutky Evy Hlavicové a moderních metod si za chvíli budu moct ,,utrhnout‘‘ jablíčko ze stromu, možná dostanu i na sousedovo ovoce z levé strany, snad i na hrušku- která roste výše. K různému vytahování již opotřebených, snad všech částí těla a za chvíli můžeme trénovat jako za mlada ? rytmicky la, la, la,…A při celkovém cvičení, vynalézá různé cviky-jak to každému-zdraví dovolí…A paměť nás nutí vzpomenout si – na barvu či název květiny nebo zeleniny, atd. Při pěveckém zakončení si zavzpomínáme na písničky z mládí, a kdo má dar hezkého hlasu- vždy sklízí úspěch potleskem. Také mé bolavé oko zase bude vidět jako ,,RYS‘‘, dík sestřičce ( změna mastičky) Javorové. Nejde všechny jmenovat jednotlivě, TEDY- jeden za všechny a všichni za jednoho.. Za vše moc děkuji celému kolektivu lékařů i sestřiček, děláte nelehkou záslužnou práci, já budu ráda vzpomínat.. Přeji vám všem hezké dny ve zdraví a lidské štěstí v roce 2022 i po roky další.. Na prvním místě, je samozřejmě ZDRAVÍ, na druhém vše ostatní. M E. Luhačovice


Datum: květen 2022

3. oddělení

Vřelé díky milým lékařkám, sestrám a ostatním, za vlídnou, laskavou a obětavou péči při mém pobytu. Vládne tu klid a pohoda, též strava je tu výborná a rozmanitá. Díky, díky C.M. Vlčnov


Datum: duben 2022

3. oddělení

V pondělí 25.4.2022 přivedl osud do MNsP v Uh. Brodě paní H.P. z Květné a L. G. z Luhačovic, které s nadějí na zlepšení zdraví očekávaly ve 3. patře na pokoji č. 9 dny příští. Velké poděkování primářce MUDr. A. Kočičkové, MUDr. Petře Kundratové, staniční sestře Ivetě Kovářové, vrchní sestře Ivaně Bobčíkové. Dále díky patří celému kolektivu sestřiček a pomocnému personálu. Vzorně se o nás starají, vždy s úsměvem  a laskavostí. Mají zájem,  aby se zdraví u svých pacientů zlepšilo. Děkujeme za jejich nelehkou práci a přejeme všem trvalé zdraví! P.H. a G. L.


Datum: duben 2022

3. oddělení

Musím poděkovat hezkému a příjemnému personálu, který se usmívá i při ne vždy příjemné práci. I provedená rehabilitace měla svůj význam. Strava není špatná, neměl jsem nikdy hlad a přesto jsem za 3 týdny na pokoji u vás v nemocnici zhubnul 7 kg. To se mi doma nikdy nepodařilo. Děkuji Č.J.


Datum: duben 2022

3. oddělení

Chci poděkovat za vzornou péči všem pod vedením paní primářky Alice Kočičkové, ještě jednou děkuji vaše pacientka A.A.  P.S. Přeji všechno dobré.


Datum: březen 2022

5. oddělení

Vřelé poděkování paní uklízečce Martě Kňazovčíkové, za vzorný úklid, vděčné pacientky. Paní R.B. a K.M.


Datum: březen 2022

5. oddělení

Vřelé poděkování paní primářce a všem sestřičkám, za ochotu, za jejich obětavou a náročnou práci, ještě jednou srdečně děkuji za všechno. Paní M.M.


Datum: březen 2022

5. oddělení

Děkuji za péči, přeji všem zdraví. Paní L.K. Uh. Brod.


Datum: březen 2022

4. oddělení

Chci poděkovat celému zdravotnímu týmu- za vaši obětavou péči a milý přístup k nám. Hodně zdraví a síly v této těžké době. Velké díky všem a hodně úspěchů ve vaší odpovědné práci- ze srdce přeje paní B. A.


Datum: březen 2022

4. oddělení

Chtěl bych poděkovat celému zdravotnímu personálu, sestrám, lékaři, lékařkám za perfektní profesionální a hlavně lidský přístup k nám pacientům. Hodně štěstí, zdraví a síly do dalších dnů v této těžké práci. Ještě jednou moc děkuji. Č.L.


Datum: únor 2022

5. oddělení

Děkuji vám za velmi příjemnou a odbornou péči. Velice chválím celý zdravotní personál pod vedením paní primářky Kočičkové. Dále bych chtěl pochválit paní uklízečky za velice čisté prostředí na pokoji, ale i mimo něj. Co se týče stravy, tak jídlo bylo velice chutné a podané v čas. Pobyt na tomto oddělení můžu jen doporučit. S pozdravem pan D.F.


Datum: leden 2022

4. oddělení

Až dostaví se stáří, a bolí všechno, ruce, nohy a ta záda nejvíce, je třeba obrátit se na odbornice, a mé kroky vždy jen vedou do LNP Uh. Brodské nemocnice. Tam jsou moje zlaté paní doktorka Řezníčková, p. primářka Kočičková a kde ještě toto nepomůže, přidá Tomášek masírování, všichni přidají vlídné slovíčko a jsi zdravá , babičko! Děkuji všem za tuto pomoc a přeji jim hodně zdraví, ráda na všechny vždy vzpomínám a jsem u vás ráda. Díky velké všem ! M.K.


Datum: leden 2022

4. oddělení

Chtěla bych poděkovat p. Dr. Řezníčkové za obětavý a milý přístup všem sestřičkám za ochotu k nám pacientům. Díky za vše máte můj obdiv. P. fyzioterapeutovi za masáže, které mi velmi pomohly. Ještě jednou díky !! paní Ch. Z.


Datum: prosinec 2021

4. oddělení

Dobrý den! Děkuji p. Dr. Řezníčkové, za milý přístup k starším lidem. Děkuji všem za milý přístup k nám pacientům, sestřičkám a celému personálu, i p. Tomášovi, uklízečkám, protože se blíží vánoce, tak vám všem přeji rodinnou a také pracovní pohodu, klid- prostě pohádkovou pohodu. Paní L.Ž.


Datum: prosinec 2021

4. oddělení

Chceme poděkovat p. Dr. Řezníčkové, všem sestrám a celému personálu za ochotnou péči po dobu našeho pobytu, kterou jsme u vás byly hospitalizované. Paní S.L., B.M. a V.J.


Datum: prosinec 2021

3. oddělení

Děkuji celému kolektivu v čele s MUDr. Antálkem za vzornou a profesionální pomoc pro mě jako několik týdnů ležící pacientky. Paní primářka může být na všechny hrdá. Milé paní uklízečky, rehabilitační pracovnice i vlastně všichni, kdo se starají o trpící pacienty. Jejich práce je velmi náročná a těžká, ale každý jejich úsměv a porozumění je pro nás lék. Budu na všechny ráda vzpomínat. Ještě jednou díky, přeji všem spokojené pohodové vánoce a hlavně zdraví, to je to nejvzácnější. S úctou a díky!! L.M.


Datum: prosinec 2021

3. oddělení

Vážení a milí! Vážení páni lékaři, sestřičky ochotné a milé a ostatní personál. Bylo nám s vámi přes veškeré zdravotní problémy moc dobře po všech stránkách a za to vám z celého srdce moc děkujeme. Zároveň vám všem přejeme krásné prožití svátků vánočních a do nového roku hodně zdraví, pohody a lásky celé rodiny. Ze srdce přejí pacientky z čísla 11 B.R. a Ž.K.


Datum: listopad 2021

3. oddělení

Tak už jsem zde opět – tentokrát po PET pravého kolene. Jsem tady na RHB, učím se opět chodit ( pomocí francouzských holí), úplně nejvíc mně pomáhá mechanická dlaha (motodlaha). Také  už jsem se učila po schodech a to vše zvládám díky rehabilitačním sestrám. Ovšem jsem nadmíru spokojená s péčí celého lékařského týmu, odborných sester, pečovatelek i paní uklízečky. Doufám, že i nadále v tomto oddělení LNP bude panovat srdečná atmosféra. Ještě jednou díky všem a přeji, ať se vám daří. P.Y.


Datum: říjen 2021

5. oddělení

 

Velké poděkování všem. Bylo mi tu dobře a dostala jsem vše, co jsem potřebovala. Přeji všem stálé zdraví a spoustu hodných pacientů. Paní M.M. Velký Ořechov


Datum: říjen 2021

4. oddělení

Chci poděkovat celému zdravotnímu personálu , lékařům, lékařkám, sestřičkám za výbornou práci, kterou provádějí, jsou výborní, děkuji. Pan P.M.


Datum: říjen 2021

4. oddělení

Děkuji za všechno a celému týmu za příkladnou a obětavou péči. Přeji hodně zdraví a hodně uzdravených pacientů. Paní A.J.


Datum: říjen 2021

4. oddělení

Děkuji všem lékařům, sestrám a pomocnému personálu za pěkný a profesionální vztah k pacientům při tak  zodpovědné práci. L. Z.


Datum: říjen 2021

4. oddělení

Chci poděkovat paní MUDr. Řezníčkové, také celému personálu za péči, kterou mi věnovali po dobu mé hospitalizace. Přeji i jim hodně zdraví při jejich léčbě všech pacientů. S.J.


Datum: říjen 2021

3. oddělení

Tímto chceme s babičkou poděkovat třem sestrám na denní službě za jejich příjemnou  a s humorem pomáhající náladu i paní uklízečce Markétě Bartošové, sestry Petra Javorová, Marie Straková a ošetřovatelka Marie Barancová. Takových sester je málo. Děkujeme za všechno. I paní uklízečce a ošetřovatelkám. P.D. a babička V.J.


Datum: září 2021

5. oddělení

Přijměte upřímné poděkování celému kolektivu za vzornou péči o moji manželku a naši maminku paní L.Š. Velmi si vaší péče vážíme a přejeme vám hodně spokojených klientů.

S pozdravem pan J.Š. s rodinou.


Datum: září 2021

5. oddělení

Vážená a milá paní primářka a celý personál plus ochotné uklízečky.

Děkuji za péči, kterou mně poskytovali po dobu mé rehabilitace, která byla velmi ochotná, příjemná, laskavá a veselá. Přeji vám všem mnoho zdraví, lásky, pevné nervy !!!!! a životní pohody. S úctou P.O. ( Prcek) Zlín. Stravování bylo chutné a hodně! O.K.


Datum: září 2021

4. oddělení

Chci poděkovat paní doktorce, ošetřovatelskému personálu, za obětavou, empatickou a vstřícnou péči. Po dobu mé hospitalizace po operaci. Děkuji taky fyzioterapeutům za snahu a výdrž při rehabilitaci. Přeji všem hodně zdraví a síly při péči o nemocné. Paní A.V.


Datum: září 2021

3. oddělení

Za příkladnou starostlivost celému kolektivu upřímně děkujeme. C.O. 


Datum: srpen 2021

5. oddělení

Vážená paní primářko, dovolte abych Vám touto cestou poděkovala za Váš osobní přístup a především lidský postoj k léčbě mého manžela J.H. po dobu hospitalizace na vašem oddělení následné péče. Velmi si vážím Vaší náročné práce, zvláště nyní v době pandemie. Moje poděkování patří také zdravotníkům pod Vaším vedením. Zároveň vám do další práce přeji hodně sil, protože jsem po dobu svých návštěv manžela mohla sledovat vysoce profesionální práci všech, kdo se podílejí na tom, aby se pacient cítil spokojený. Jsem šťastná, že se této péče mému manželovi dostalo. S úctou manželka Marie.


Datum: srpen 2021

5. oddělení

1. Z celého srdce děkuji za vzornou péči, trpělivost a ochotu všem členům zdejšího personálu vedeného skvělou a velmi milou primářkou MUDr. Alicí Kočičkovou. Péči, která mi byla věnována při rekonvalescenci a rehabilitaci po zlomení a operaci paže. Vážím si vaší náročné práce. S velkým vděkem a poděkováním, paní J.B.

2. Jsem ráda, že v našem městě máme léčebné zařízení, kde jsem se léčila od začátku srpna. Byla jsem překvapena milým přijetím. Paní primářka nás na pokoji denně s úsměvem navštívila, probrala naše bolesti. Zpříjemnila nám svým přístupem, zájmem a péčí každý den. Má na svém oddělení skvělý tým ochotných, obětavých sestřiček. Obdivuji zkušené sestry, které zaučují mladé studentky – viz. Nikolka s mladičkou Verunkou, která se už plně zapojovala do našeho léčení. Obdivuji i mladého Radka a fyzioterapeutku Lucinku, která mi po léčebném klidu pomáhala znovu chodit. Odcházím domů s vřelými díky za obětavou péči, oceňuji nelehkou práci celého týmu od p. primářky až po ochotné p. uklízečky. Z celého srdce přeji všem hodně sil a zdraví v osobním i pracovním životě! A přeji všem lepší finanční ocenění, které si plně za vykonávání náročné práce plně zasloužíte! Paní JB.

3. A končím svůj zápis heslem: ,, Hned jak ráno skočíš z postele, máš se začít smát, i když je ti už ( nebo teprve ?)osmdesát !!!! Přeji mé spolubydlící paní Š. brzké uzdravení !!!!! J.B.


Datum: srpen 2021

5. oddělení

Ať je vám v náročné práci oporou pevné zdraví a veselá mysl. Srdečně a s velkým poděkováním rodina M.


Datum: srpen 2021

5. oddělení

Velké díky patří celému zdejšímu personálu LNP včele se skvělou a milou primářkou MUDr. Alicí Kočičkovou, za trpělivost vzornou péči a ochotu, která mi byla věnována po dobu léčení a rekonvalescence, pan  L. M., Uh. Brod. Cítíme hluboký vděk za vaši laskavost, profesionalitu a lidskost


Datum: srpen 2021

3. oddělení

Děkuji všem lékařům a sestřičkám za obětavou péči o mého manžela po celou dobu léčení na 3. odd LNP a taky všemu ostatnímu personálu za jejich ohleduplnost a ne vždy lehkou práci. Velké díky. K.B. Uh. Brod


Datum: srpen 2021

3. oddělení

Děkuji všemu zdravotnickému personálu. Vážím si vaší náročné a těžké práce, profesionality a lidskému přístupu, což není samozřejmostí. Všem přeji hodně zdraví, štěstí a spokojenosti jak v pracovním , tak i v osobním životě. Všem patří velký obdiv! L.S.


Datum: srpen 2021

3. oddělení

Děkuji všem sestřičkám, p. doktorovi Antálkovi, primářce Kočičkové, vrchní sestře za milý přístup. M. A.


Datum: červenec 2021

5. oddělení

Dobrý den, paní primářko, dobrý de paní sestry, děkuji vám za pooperační péči, kterou jste věnovaly mé operované pravé kyčli. Určitě vaše práce není snadná a lehká, ale přesto ji zvládáte zejména u ležících pacientů. Váš přístup je příkladný. Naplňujete heslo, že i úsměv je součástí terapie. Ještě jednou vám děkuji a přeji vám hodně zdaru ve vaší nelehké práci. S pozdravem pan J.K., Bojkovice.


Datum: červenec 2021

4. oddělení

Děkujeme, p. MUDr. Řezníčkové za odborný a ochotný přístup k pacientům, taky děkujeme fyzioterapeutům, všem sestřičkám a uklízečkám za jejich vzornou péči a práci k pacientům. Moc děkujeme paní M.H. a B.M.


Datum: červen 2021

3. oddělení

Tímto bych chtěl poděkovat všem sestřičkám a doktorům za skvělou péči a přeji hodně zdraví a pevné nervy ve své práci a štěstí v životě. K.P.


Datum: červen 2021

4. oddělení

Děkujeme p. MUDr. Řezníčkové, všem sestř