strpení prosím, získávám data
INFORMACE
572 629 111
shadow

Pochvaly

Datum: 5. 2. 2021

Dobrý den paní ředitelko Prná,

Chtěla jsem Vám a předně Vašemu celému Týmu Následné Péče  vyjádřit upřímné poděkování za pracovní nasazení při hospitalizaci mého strýce p. Miloslava Tichánka. Jeho případ se v říjnu  2020 nejevil úplně jednoduchý a nebyl ani po celou dobu zkrz i jeho postižení hluchotou , ale podařilo se dosáhnout zdárného konce, kdy byl dnes převezen z Vaší nemocnice přímo do Domova seniorů Topas Vizovice .

Velké díky patří panu Mudr. Antálkovi  za trpělivost a hlavně odbornost, za jeho ochotu komunikovat i se mnou i když jen na dálku, protože já jsem se ze Zlína před 20 lety přestěhovala do Jablonce nad Nisou. Zaléčení tak zdevastovaného zranění a de facto rozchození je neuvěřitelné. Zaléčení i po psychiatrické stránce . Celému zdravotnickému personálu velké díky za precizní péči , starostlivost a trpělivost i při obtížné komunikaci s ním. 

A nemohu zapomenout na velmi pečlivou práci paní Mgr. Marii Slámečkové, která po sociální stránce byla velmi trpělivá a tak perfektně spolupracovala a zajišťovala veškeré požadované dokumenty s úřady  PU, Domovy seniorů, SSZ Zlín.... a hlavně v nelehké komunikaci s  p. Tichánkem. Bez ní by se také tento šťastný konec nemohl uskutečnit. My bychom to sami absolutně nedokázali. Umí velmi profesionálně a citlivě řešit situaci. 

Váš celý tým dokázal jeho život tak neuvěřitelně zkvalitnit a dát mu do dalšího života další šanci, smysl, zdraví, energii, teplo, stravu , že nezasvědcený člověk nemůže ani tušit, jak se někdo dobrovolně může do tak dřívějšího žalostného stavu dostat...a tak trnitá je cesta k tomuto vítěznému cíli, kterou prošli a odvedli VAŠI PRACOVNÍCI! 

Za to opravdu ze srdce  a upřímně děkujeme a jsme Vám vděční. Budeme o celé nemocnici v Uherském Brodě s radostí šířit jen ty nejlepší reference!

 

S úctou a pozdravem,

Veronika Svobodová (neteř)


Datum: 30. 9. 2020

5. oddělení

Připojuji pár slov díků za péči, kterou jste nám věnovali. Děkuji všem zaměstnancům 5. odd. v čele s paní prim. MUDr. Aličkou Kočičkovou. Hodně zdaru, zdraví, mějte se krásně.  H. S., pokoj  2/1


Datum: 30. 9. 2020

5. oddělení

Veliké poděkování paní primářce a všem zaměstnancům 5. odd LNP. Přístup sestřiček k nám pacientům se hned tak někde nevidí. Ještě jednou moc děkuji a přeji všem hodně zdraví a úspěchů.  Jste nejlepší! L. K.


Datum: 29. 9. 2020

3. oddělení

Vážená paní ředitelko,

chci touto cestou poděkovat jak lékařskému tak i ošetřovatelskému personálu Léčebny dlouhodobě nemocných odd. 3 pod vedením primářky Kočičkové za vysoce odbornou péči, kterou poskytli mé matce paní Z. K. v době její hospitalizace (7.8. - 29. 9. 2020). 

Její psychický i fyzický stav se po dobu hospitalizace podstatně zlepšil a to díky velmi pozitivnímu přístupu personálu celého oddělení.

Velké poděkování patří sociální pracovnici Bc. M. Slámečkové, DiS za trpělivost, empatii a pomoc při jednání a vyřizování veškerých náležitostí ohledně umístění mé matky do domova důchodců.

S pozdravem  H. J. (dcera)


Datum: 18. 9. 2020

4. oddělení

Chtěla bych poděkovat MUDr. Řezníčkové a celému personálu pod jejím vedením, za vstřícný přístup sestřiček a popřát Vám všem hodně síly, trpělivosti. Za 3 týdny jsem neviděla jediný negativní přístup.

Vám p. doktorko patří ode mne velké děkuji!  S takovým přístupem, jak jste se ujala mé nemoci, nemohu jinak než říct ,,smekám´´ před Vámi a nesmírně si Vás vážím.

Všem Vám ještě jednou velké děkuji! Pokoj č. 16


Datum: 27. 8. 2020

3. oddělení

Děkuji zdravotnickému personálu a pomocnému personálu za profesionální přístup. Zvláště děkuji paní Bartošové za její práci. Vše uklizené kvalitně a zodpovědně. Moc děkuji, pan Č.Š.


Datum: 17. 8. 2020

4. oddělení

Srdečně děkuji za dobrý přístup a uzdravení pan Ž.


Datum: 12. 8. 2020

5. oddělení

Vřelé poděkování za vzornou péči, zvláště v této nelehké době, celému personálu a kolektivu sestřiček a uklízeček, v čele s paní primářkou MUDr. Kočičkovou, za ochotu, lidský přístup, vlídné jednání a upřímnost. Všem přeji do dalších dnů velkou trpělivost s každým pacientem. Vážím si toho, jak jste mi pomohli při rozcvičování a rehabilitaci. Cítila jsem se tady jako doma.

Paní Z. H. Březolupy


Datum: 11. 8. 2020

5. oddělení

Chci poděkovat paní primářce MUDr. Kočičkové lékařům a obětavým sestřičkám za vzornou péči a ochotu, kterou obětují pacientům. Ještě jednou srdečné poděkování paní Š.M.


Datum: 10. 8. 2020

3. oddělení

Děkuji všem sestřičkám za veškerou práci, toleranci a vše co tu dělají pro starší lidi i mladší. Jsem s nimi spokojena. Taky děkuji paní uklízečce a terapeutce, která mi pomohla se zády. Paní Z.M.


Datum: 5. 8. 2020

5. oddělení

Vážení, touto cestou chci poděkovat za vzornou péči a ochotu celému kolektivu zdravotníků 5. oddělení v čele s paní primářkou MUDr. Kočičkovou – lékařům i obětavým sestřičkám, díky nimž jsem lépe snášela zdravotní problémy a potíže po těžké operaci břicha. Na jejich soucitnost, lidskost a profesionalitu budu ještě dlouho a s láskou vzpomínat. Ještě jednou velké poděkování za vše !!  Paní  J. T. Uh. Brod


Datum: 27. 7. 2020

5. oddělení

Veliké poděkování celému kolektivu, lékařskému týmu, hlavně paní primářce Kočičkové, od které potěší a zahřeje každé slovo u srdce, pan U. J.


Datum: 20. 7. 2020

4. oddělení

Dobrý den, připojuji se k výše uvedeným poděkování celému oddělení LNP za ochotu a vstřícný přístup k nám starším pacientům při léčbě našich pohybových problémů. Děkuji všem a přeji jim i jejich rodinám zdraví, štěstí, spokojenost a hlavně sílu při jejich práci. Jsem zde spokojená a moc děkuji za jejich pomoc, ochotu a úsměvy. I úsměv léčí. Děkuji všem MK 


Datum: 10. 7. 2020

3. oddělení

Jsem velmi spokojená. Děkuji celému kolektivu za milé a vzorné ošetřování. Paní K. z Domova důchodců Uh. Hradiště r. 1930, děkuji moc.


Datum: 19. 6. 2020

5. oddělení

Děkuji všem za ochotu a péči, kterou věnují všem pacientům. A paní primářce, paní N. Bojkovice


Datum: 18. 6. 2020

3. oddělení

Velké poděkování celému vašemu kolektivu za vzornou péči a příkladný přístup k pacientům. Ještě jednou díky a přání hodně úspěchů do další práce paní M. E.


Datum: 15. 6. 2020

3. oddělení

Moc Vám všem děkuji za Vaši obětavou péči, kterou jste o nás měly. Přišly jste do pokoje vždy s úsměvem, dobrou náladou, vždy jste ochotně vše vykonaly, co jsme potřebovaly. Moc si toho vážím. Měla jsem po operaci kolena, a vždy jste mě rády a ochotně pomohly. Zvláště chci poděkovat, paní Ing. Andree, která se mnou a všemi námi cvičila. Vždy nás chválila, i když ne vždy jsme si to zasloužila. Taky nechci opomenout ty, které se staraly o čistotu našich pokojů. Všimly jsme si jedné nepatrné tiché p. uklízečky Markéty, která poctivě vytírala každý kout. Někdy jsme tam měly opravdu nepořádek. V neposlední řadě chci poděkovat kuchařkám, které výborně vařily, moc nám chutnalo. Ještě jednou díky opravdu všem.  Paní H. Nezdenice pokoj č. 16.


Datum: 11. 6. 2020

5. oddělení

Chci poděkovat všem zaměstnancům LNP – 5. Odd v čele s paní MUDr. Kočičkovou, všem sestrám i ostatnímu personálu za vzornou péči o pacienty. Jejich chování k nim , vstřícnost a pochopení je opravdu příkladné. Ještě jednou díky. Přeji hodně sil do další nelehké práce, paní F.


Datum: 11. 6. 2020

4. oddělení

Ráda bych poděkovala celému 4. oddělení LNP, lékařům, sestřičkám, ošetřovatelkám, uklízečkám, za velmi ochotný a profesionální přístup po dobu mého pobytu, zde na  oddělení. Moc Vám děkuji, paní M. Š.


Datum: 1. 6. 2020

5. oddělení

Veliké poděkování celému kolektivu za příjemné prostředí, převelikou ochotu, dobré jídlo, prostě za všechno, paní T. a K.


Datum: 16. 4. 2020

3. oddělení

Ještě jednou moc děkuji. Paní Ch. 


Datum: 16. 4. 2020

3. oddělení

Paní M. O. a pokoj č. 16 děkuje všem sestřičkám a p. doktorovi za jejich těžkou práci.

Přejeme vám všem hodně zdraví a sil do dalšího života. M.


Datum: 7. 4. 2020

5. oddělení

Vážená paní primářko! Děkujeme Vám i celému Vašemu kolektivu za srdeční přístup k pacientům. Patří vám vřelý dík. Vaše vděčné pacientky. Paní L. H. Suchá Loz  a  L. L. Nivnice, pokoj č. 13


Datum: 30. 3. 2020

5. oddělení

Přeju Vám všem v této přetěžké době, hodně si ,,zdraví, zdraví, zdraví a hojnost Božího požehnání. Tisíceré díky za všechno paní N.


Datum: 30. 3. 2020

5. oddělení

Byl jsem se vším spokojen.


Datum: 30. 3. 2020

5. oddělení

Pochvala a díky celému kolektivu.


Datum: 28. 3. 2020

3. oddělení

Děkuji všem sestřičkám 3. oddělení a ostatním pracovníkům za těžkou a obětavou práci. Patří jim velký dík. Přeji Vám všem hodně zdraví paní Ch.


Datum: 17. 3. 2020

3. oddělení

Děkuji celému personálu za perfektní péči, zvláště sestrám – Ludmile Bělánkové, Evě Bartkové, Renatě Jančaříkové, Johaně Gábové. S pozdravem S. H.


Datum: 10. 3. 2020

5. oddělení

Děkuji Vám všem za opateru a jsem ráda, že takovéto zařízení v Brodě je. Pracují zde úžasní lidé a přeji si, aby tomu bylo i nadále. Mnohé díky ještě jednou.  Paní B.


Datum: 6. 3. 2020

4. oddělení

Všem patří velké poděkování za nadstandartní péči o pacienty. Děkuje paní S.


Datum: 4. 3. 2020

5. oddělení

Pobyla jsem na odd. prim. Kočičkové přes dva měsíce. Zažila jsem tu vánoce, epidemie chřipky i zlomený kotník paní primářky. Za tu dobu jsem měla možnost poznat obětavou a nedoceněnou práci doktorů, sestřiček ( i rehabil.) sanitářek i uklízeček. Těm všem chci poděkovat za péči, kterou mne věnovali a ujišťuji, že na uherskobrodskou nemocnici budu vždy vzpomínat jen v dobrém. Ještě jednou dík, paní H. A. ze Zlína Malenovic.

P. S. Budou mně chybět písničky při společném cvičení.


Datum: 27. 2. 2020

5. oddělení

Poděkování. Děkuji personálu V. odd. LNP za obětavou a odpovědnou práci, kterou dělají pro pacienty. Zvláště chci poděkovat primářce MUDr. Alici Kočičkové za její mimořádně lidský přístup a empatii ke všem pacientům. Paní M. J.


Datum: 27. 2. 2020

5. oddělení

Velmi děkuji za vzornou péči osazenstvu LDN. Předně paní primářce za ochotu při propouštění a ochotu přijmout mě po propuštění z ÚVN. Díky všem sestřičkám.


Datum: 27. 2. 2020

5. oddělení

Milá paní primářko. Veliké poděkování za 16 dnů, Vám a všem na vašem oddělení za velikou péči všem, kteří se o nás starali po dobu našeho léčení, kterou jsme u vás strávili. Vyřiďte poděkování a veliké díky. Velmi dobře jsme se u vás cítili, zlepšili náš zdravotní stav a také si odpočinuli po hodně letech. Vyřiďte prosím také vašim kuchařkám, co se starali o jídlo, kterého bylo hodně, vždy usměvavé a laskavé. Budeme dlouho vzpomínat každý den. Ještě jednou vám všem velké Pan Bůh zaplať. S láskou manželé B. a J.U. z Uh. Brodu.


Datum: 19. 2. 2020

4. oddělení

S pobytem na LDN jsem maximálně spokojená.

Paní doktorka Řezníčková je skvělá, příjemná, mám k ní velkou důvěru, sestřičky jsou hodné, ochotné a starostlivé (někdy i kouzelnice – při odběru krve najdou žílu, i když to vypadá, že tam žádná není). Též uklízečky jsou bezvadné.

Odcházím z oddělení poléčená a spokojená, těším se na další léčení. Celému týmu moc děkuji. Pacientka  J. J.   


Datum: 10. 2. 2020

5. oddělení

Poděkování. Chtěli bychom touto cestou vyslovit nejsrdečnější poděkování za záchranu života pacientky B. Ch., Vám i celému kolektivu oddělení a zejména zdravotním sestrám  - Mitáčkové Marcele, Vintrové Martině, Sedláčkové Janě. Případ se přihodil 2. ledna 2020 ve večerních hodinách. Po pádu v důsledku selhání srdce poskytly jmenované zdravotní sestry obětavý zákrok resuscitace pacientce B. Ch., který byl základem pro pokračování léčby v nemocnici v Uh. Hradišti, kam byla jmenovaná B. Ch. převezena. S úctou za celou rodinu V. Ch., manžel


Datum: 9. 2. 2020

5. oddělení

Milí pracovníci 5. odd. LDN v Uh. Brodu – začneme jedním důležitým slovem: DĚKUJEME. Děkujeme z celého srdce za odbornou, ale taky láskyplnou péči, za příjemné a obětavé chování celého personálu pod vedením p. Dr. Čermáka a staniční sestry Mimochodkové. Starost o nemocné, často nehybné lidi, je práce téměř nad lidské síly. To všechno vy zvládáte. Vyjadřujeme svůj obdiv a úctu všem, kteří na tomto oddělení pracují paní A. Z. a paní A. G.


Datum: 26. 1. 2020

3. oddělení

Ze srdce děkuji celému kolektivu, kteří vykonávají tak náročnou a těžkou práci, rozdávají úsměv, humor, pohlazení, což napomáhá v léčbě, dělají to rádi, ochotně, velmi krásný lidský přístup. Velké díky pokoj č.2, paní U.  a paní B.


Datum: 27. 1. 2020

5. oddělení

Děkuji sestřičkám a celému personálu za ochotu a péči, kterou věnují všem nemocným. Při této příležitosti také děkuji paní primářce MUDr. Kočičkové za kladný přístup ke všem problémům. To vám přeje váš pacient Ing. R. Č.


Datum: 26. 1. 2020

3. oddělení

Chtěla bych vyjádřit velkou úctu a poděkování celému kolektivu 3. oddělení  za krásný přístup ke všem pacientům a za velkou snahu jim to tady zpříjemnit a pomoct. Moc vás obdivuji a přeji , aby vám to vydrželo co nejdýl. Paní J.


Datum: 22. 1. 2020

5. oddělení

děkujeme celému personálu tohoto oddělení LDN za vzornou a příkladnou péči o pacienty. Byly jsme moc spokojené s průběhem léčby i ses stravováním pacientky L.P. a J.V.


Datum: 17. 1. 2020

5. oddělení

Tak se s Vámi loučím, bylo to k úplné spokojenosti. Děkuji paní K. A. Nivnice pokoj č. 10


Datum: 16. 1. 2020

5. oddělení

Děkuji paní primářce Kočičkové a celému kolektivu všech zaměstnanců ( sestřičkám, uklízečkám), za vzornou péči, trpělivost a ochotu, kterou mi  věnovali za celou dobu mého pobytu na tomto oddělení. Jejich přátelské a kamarádské chování mi zpříjemnilo i dobu vánoc, kterou jsem tady byla. Ještě jednou DĚKUJI !!  paní P. J.


Datum: 12. 12. 2019

3. oddělení

Děkuji Vám všem za péči, kterou jste mně věnovali. Panu doktorovi za velmi milé jednání a sestřičce Rachůnkové za ošetřování nohou. Ještě jednou Vám všem moc děkuji a přeji vám veselé svátky vánoční, méně práce a moc zdraví v novém roce. Pacientka K.


Datum: 11. 12. 2019

4. oddělení

Přijměte velký dík za péči, která mně byla věnována 1 a ½ měsíce v mé těžké nemoci. Dík patří všem lékařům, zvláště paní Dr. Řezníčkové a všemu personálu od sester  a dalším pracovnicím velmi potřebným na LDN.  Protože budou Vánoce tak všem přeji všechno dobré, hlavně zdraví. Rok 2020 ať vám přináší jen to dobré. Díky, díky, díky ! pan J. V.


Datum: 5. 12. 2019

5. oddělení

Byl jsem velmi mile překvapen pečlivou péčí a přístupem k pacientům. Navštívil nás i Mikuláš s čertem a andělem a dostali jsme dárky. Proto si domů přinesu i velký zážitek. Děkuji za péči p. primářce i všem sestřičkám, že se o mě velmi profesionálně postaraly p. V.


Datum: 5. 12. 2019

5. oddělení

Děkuji p. primářce a veškerému personálu za profesionální a lidský přístup ke všem pacientům P.


Datum: 24. 11. 2019

4. oddělení

24. 11. 2019 děkuji paní doktorce MUDr. Řezníčkové za krásný přístup k pacientovi. Sestřičkám a panu fyzioterapeutovi Sabovi. Také můj velký dík patří uklízečkám. Ještě jednou mockrát děkuji za vaši ochotu a péči. Paní S. M. Bystřice pod Lopeníkem


Datum: 22. 11. 2019

5. oddělení

Jmenuji se J. H. a jsem ročník 1952, tudíž mám 67 let. Po odchodu do starobního důchodu ve 63 letech jsem po jisté době zjistil, že mě prostě nohy neposlouchají tak, jak by měly. Po několika rocích váhání jsem navštívil ortopeda a dospěli jsme k názor, že je třeba pravé koleno vyměnit za umělé ( endoprotéza ). Po čekací době 1 roku došlo k operaci v nemocnici v Uh. Hradišti a po týdenním pobytu mě převezli na Oddělení následné péče do Uh. Brodu na 5. Oddělení, kde je primářka MUDr. Alice Kočičková. A tím se dostávám k jádru věci, přidaly se komplikace včetně teploty a zánětů aj. A tak se můj pobyt značně protáhl až na 5 týdnů. Měl jsem tedy možnost sledovat práci celého personálu od uklízeček, přes sestřičky, rehabilitační pracovnice, prostě všechny. Od 5.00 hodin ráno nonstop ,,kmitají´´ kolem pacošů, kteří vyžadují neustálou péči, některé starší ročníky se chovají jako děti a ke každému je třeba najít individuální přístup, protože já se svými 67 lety jsem zde asi ,, mladík ´´. Stal se ze mě tichý pozorovatel a den ode dne mám vůči sestrám čím dál tím větší respekt v tom dobrém slova smyslu. To už není práce spojená se zdravotnickou odborností, ale já v tom vidím jisté poslání, jinak by to nemohly dělat. Nemohu a ani nechci nikoho vyzdvihovat nad ostatní, protože každá sestra je ochotná, obětavá a neustále se snaží pomoci ve všech větších i malých věcech. Celý kolektiv na ,,pětce´´ pracuje jako tým, jsou sehraní jako ,, švýcarské hodinky´´ , prostě dobrá organizace, to se týká i výdeje jídla, obědu atd. Kdybych se měl vyjadřovat o každé ze sester konkrétně a jmenovitě, tak bych potřeboval hodně papíru, protože každá je super. Jo a abych nezapomněl, tak je mezi nimi i jeden zdravotní bratr ( nebo jak se to říká ) a ten je taky moc fajn. Co ještě dodat? Vím, že chvály není nikdy dost a tak ještě jednou celému zdravotnímu kolektivu pětky moc děkuji za trpělivost, kterou s námi mají a ať jim to vydrží i dále. S díky spokojený klient a pacient Jindřich.


Datum: 18. 11. 2019

3. oddělení

Děkuji celému personálu 3. oddělení za vzornou péči a přístup k pacientům. Zvlášť si cením toho, že jsou vždy usměvavé a milé. Přestože je jejich práce tak náročná. Vážím si jejich práce. Děkuji za všechno. paní S. A.


Datum: 6. 11. 2019

5. oddělení

Děkujeme moc za vzornou péči paní primářce Kočičkové a všem sestřičkám a celému personálu. Aj pejskovi, co jsem si mohla pohladit a potěšit se. Hodně jsem se zlepšila v chůzi atd. Děkujeme všichni za paní D. A. dcera P. P.


Datum: 31. 10. 2019

5. oddělení

Touto cestou děkuji personálu LDN 5. oddělení za vzornou péči a velmi vstřícné chování k pacientům. Velké díky G.A.


Datum: 29. 10. 2019

3. oddělení

Děkuji všem lékařům a všem usměvavým milým sestřičkám za lidský obětavý přístup k nám pacientům. Jsou tu nádherní a obětaví lidé. A když vás ještě sestřička pohladí, zahřeje to u srdíčka. Děkuji nejen lékařům a sestřičkám, ale celému personálu. Máte těžkou práci, obdivuji vás. Přeji všem hodně zdraví a úspěchu. Taky hodně lásky a štěstí i v osobním životě. Pacientka z pokoje 3. M. D. z Nezdenic


Datum: 20. 10. 2019

5. oddělení

Ráda bych vám touto cestou poděkovala za vlídný a trpělivý přístup paní primářky Kočičkové a také za vzornou péči celého kolektivu sestřiček B. Š.


Datum: 17. 10. 2019

5. oddělení

Kolektiv primářky Kočičkové nemá konkurenci v Čechách i na Moravě, tj. v různých nemocnicích a rehabilitačních ústavech, v kterých jsem byl. P.L.


Datum: 17. 10. 2019

5. oddělení

Děkuji vám touto cestou všem, celému personálu za vzornou péči a paní primářce Kočičkové za lidský a obětavý přístup k nám pacientům. P. L.


Datum: 16. 10. 2019

5. oddělení

Děkuji srdečně paní primářce Kočičkové a všemu personálu za profesionální přístup při mém pobytu na LDN pan P. F. 


Datum: 15. 10. 2019

3. oddělení

Moc děkuji celému kolektivu, který se vzorně stará o pacienty. Patří jim velký obdiv a dík.  Paní Ch. M.


Datum: 5. - 6. 10. 2019

3. oddělení

Velké poděkování paní uklízečce E. S. za krásný úklid WC po dlouhé době …


Datum: 30. 9. 2019

4. oddělení

Děkuji MUDr. Řezníčkové, všem sestřičkám, fyzioterapeutovi. Vážím si vaší práce a trpělivosti k pacientům. Taky všem patří velké poděkování  za ochotu a velkou vstřícnost a profesionalitu a lidský přístup. Všem přeju hodně zdraví, štěstí a spokojenosti, jak v osobním, tak i v pracovním životě. Děkuji  paní S.,  Horní Němčí


Datum: 24. 8. 2019

3. oddělení

Děkuji všem lékařům a usměvavým a milým sestřičkám. Přeji také všem mnoho zdraví a štěstí za obětavou práci, pevné nervy a trpělivost s neposlušnými pacienty. Přeji hodně úspěchů do dalších let a i obětavost. Byl jsem tady šťastný a spokojený. Ještě jednou děkuji s velkým D. Vše přeje pan D. z Komně.


Datum: 15. 8. 2019

3. oddělení

Děkuji všem zaměstnancům 3. Oddělení za vzornou péči při mé rehabilitaci po operaci kolenního kloubu. Zvláště si cením toho, že jsou všichni milí a usměvaví, přestože je jejich práce velmi náročná paní P.


Datum: 13. 8. 2019

5. oddělení

Děkuji moc paní primářce, sestřičkám, uklízečkám za příjemné chování, které s úsměvem pacientům rozdávají paní D. Děkuji personálu LNP za péči, kterou mně věnovali.


Datum: 29. 7. 2019

Poděkování Zdr. soc. pracovnici:

Chtěl bych Vám upřímně poděkovat za vstřícnost, ochotu a lidský přístup při vyřizování sociálních záležitostí naší maminky paní M. S. Kéž by vztahy mezi lidmi byly takové na všech úrovních.

V. S., syn, se svou rodinou.


Datum: 17. 7. 2019

3. oddělení

Máte výbornou rehabilitaci, Uherské Hradiště následné péče má co dohánět. Děkuji za všechno paní B.


Datum: 15. 7. 2019

3. oddělení

Děkuji za péči o manžela pokoj č. 4, paní H.


Datum: 27. 6. 2019

3. oddělení

Děkuji personálu 3. odd za obětavou péči pacientům J. L.


Datum: 21. 6. 2019

5. oddělení

děkuji sestřičkám a uklízečkám za příjemný pobyt na LDN, že jsou vstřícné, usměvavé a ochotné k pacientům. A taky paní primářce Kočičkové, že je stále usměvavá ke svým svěřencům.

Dík za vaši obětavost Š. H.


Datum: 21. 6. 2019

3. oddělení

Děkuji všem, úžasné sestřičky a všichni pokoj č. 3 paní H.


Datum: 18. 6. 2019

5. oddělení

Dobrý den vážená paní primářko a sestřičky - Tímto Vám chci poděkovat za vlídné jednání a velkou péči o mou maminku paní M. O. a za její důstojný odchod... dcera M. T.


Datum: 4.3.2019

4. oddělení

Chtěla bych tímto poděkovat celému kolektivu IV. oddělení pod vedením MUDr. Řezníčkové za jejich trpělivou a obětavou péči, kterou vždy s úsměvem na rtu ochotně rozdávají všem pacientům.

Děkuji.

K. B.


Datum: 3. 3. 2019

3. oddělení

Moc děkujeme, pokoj č. 8 paní J. a paní J.


Datum: 14. 1. 2019

4. oddělení

Děkujeme za péči o manžela a tatínka. Vážíme si vaší práce a trpělivosti. Díky paní primářce, všem sestřičkám i ostatním zaměstnancům. Rodina Č.,  Luhačovice

 


Datum: 3.1.2019

5. oddělení

Děkuji vedení a všem pracovníkům 5. oddělení LNP za kvalitní zdravotní odbornou péči, vstřícné a obětavé chování vůči nemohoucím pacientům, velmi pěkné a dokonale čisté prostředí, dobrou stravu, rehabilitační péči po pooperačních výkonech.

Celý pracovní kolektiv působí jako dobře sehraný tým, kde každý pracovník od rána do večera a od večera do rána vykonává svědomitě svou práci. Díky tomuto jejich úsilí a plnému nasazení se mohu po operaci a těžkých pooperačních komplikacích vrátit zpět domů.

Děkuji.

Mgr. Z.K.


Datum: 20.12.2018

3. oddělení

Chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům LNP pod vedením primářky A. Kočičkové a MUDr. Antálka za obětavou práci při ošetřování mé matky paní D. Všechny sestřičky si zaslouží pochvalu, jsou velmi hodné a patří jim velké „děkuji“, zvláště sestřičce Rachůnkové. Jsou všichni andělé, hlavně Masaříková, Vráblíková a Bartošová.

P.


Datum: 29.10.2018

4. oddělení

Vážený pane řediteli,

Poslední dobou jsem trávil hodně času v nemocnicích, aby byl zlepšen můj zdravotní stav. Byla to Vojenská nemocnice v Olomouci a Fakultní nemocnice, také v Olomouci. Tyto ústavy mně poléčily mé slabé srdce. Ve fakultní nemocnici byla provedena implantace strojku a to 25. 7. 2018, tím byl zachráněn můj život.

Proč? Protože v únoru 2018 jsem obdržel zprávu, že mám artrózu 4 st. na pravé kyčli. Za dva měsíce za chůze praskla. Byl jsem operován v Uherském Hradišti i přesto, že jsem byl rizikový pacient, operace dopadla velmi dobře. Závěrečná část končila u Vás, na následné péči v Uherském Brodě u paní primářky Kočičkové, s ošetřující lékařkou MUDr. Simonou Řezníčkovou.

Píši proto, že chci Vám a celému kolektivu velice poděkovat za odbornou a lidskou péči a budu doporučovat pobyt na LNP v Uherském Brodě.

Moc děkuji.

J.V.


Datum: 17.10.2018

3. oddělení

Vážíme si práce všech zaměstnanců, kteří pracují na tomto oddělení a děkujeme za péči o pacienty, která nen&ia