strpení prosím, získávám data

Sledujeme kvalitu poskytované péče

Manželé Malíkovi obdarovali nemocnici

11.01.2017 | Bc. Karolína Švihká

Manželé Malíkovi z Luhačovic, kteří měli na 3. oddělení léčebny následné péče hospitalizovanou maminku, nám věnovali dne 28. 12. 2016 bioptronovou lampu od firmy Zepter.

Lampa se používá na doléčování bércových vředů, dekubitů (proleženin) a například ran po operacích.

Za personál i naše pacienty mnohokrát děkujeme.

Odborná definice:

Systém světelné terapie BIOPTRON je celosvětově patentovaným zdravotnickým přístrojem světelné terapie se zvláštní optickou jednotkou, která vydává světlo, jež je podobné části elektromagnetického spektra přirozeného světla slunečního a navíc neobsahuje UV záření.

Světelná terapie BIOPTRON působí přirozeným způsobem: podporuje regenerativní schopnost a rovnováhu lidského těla, a tak pomáhá využít tělu jeho vlastní léčebný potenciál. Světelná energie, jež pronikne do tkáně, podporuje pochody biostimulace (to znamená, že pozitivně ovlivňuje rozličné biologické pochody organismu, a tak zlepšuje tělesné funkce).