Zlínský kraj ocenil nejlepší zdravotníky roku 2016

19.09.2016 | Ferdinand Kubáník

Slavnostní vyhlášení třetího ročníku ankety „Pracovník roku ve zdravotních službách Zlínského kraje" se uskutečnilo ve čtvrtek 15. září v Baťově vile ve Zlíně. Akce se opět konala pod záštitou náměstka hejtmana Zlínského kraje Lubomíra Nečase zodpovědného za zdravotnictví.

Na Odbor zdravotnictví krajského úřadu byly zaslány tři desítky návrhů. Posoudila je odborná komise a vybrala 16 adeptů na titul „Pracovník roku ve zdravotních službách Zlínského kraje", které následně schválila Rada Zlínského kraje. „Anketa si všímá dvou kategorií: lékařského a nelékařského zdravotnického personálu. Z každé této skupiny byli vybráni tři jednotlivci.

Jsme rádi, že mezi oceněnými byla naše dlouholetá pracovnice Gabriela Fantová, která pracovala jako zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře naší nemocnice s poliklinikou.

Zde je odkaz na celý článek.