Poděkování za péči na LDN

25.11.2014 | Ferdinand Kubáník

Vážený pane řediteli,

zdravím Vás a formou tohoto dopisu bych chtěla vyslovit poděkování za hospitalizaci mého manžela Vlad. Fornůska, který byl 2 měsíce na odděl. rehab. pod vedením prim. MUDr.  Kočičkové. Přístup tohoto kolektivu a jednání s pacienty by mohl být příkladem všem těm, kteří tuto práci s těžce nemocnými vykonávají. Platí zde přísloví: "Jaký pán, takový krám".

Snaha sestřiček, jejich úsměv a co mne překvapilo, bylo časté polohování, které zmizelo z nemocnic. Dříve byly na pokoji hodiny a každé 2 hod. se pacienti polohovali. Zabránilo se velmi častým dekubitům.

Tyto poznatky nejsou jen z mé strany, ale také od jiných rodinných příslušníků, kteří měli své blízké na tomto oddělení a byli moc spokojeni. Přála bych, aby na odděleních s těžce nemoc. bylo co nejvíce lidí s profesí na svém místě a dělali tuto práci z lásky a od srdce, neboť i oni budou jednou pacienti.

Pane řediteli, přeji Vám i Vašim spolupracovníkům hodně úspěchů ve vaší nelehké práci.

rodina Fornůskova, Uh. Hradiště