Na poliklinice se můžete občerstvit v novém Bistru

17.05.2018 | Ferdinand Kubáník

Od pondělí 14. května je k dispozici pacientům a návštěvníkům Městské nemocnice s poliklinikou (u rehabilitace) nový zdravý občerstvovací stánek. Útulné bistro je otevřeno v pracovní dny od 6:30 do 13:30.

bistro2018.JPG

„Předmětem rekonstrukce byla úprava stávajícího bufetu a interiéru vstupní haly. Původní příčka byla zbourána, čímž se rozšířila plocha bistra. Instalovalo se nové osvětlení včetně podhledů, rozvody elektřiny, vyměnilo se topení. Byl zakoupen nový nábytek, část bude sloužit jako čekárna pro rehabilitaci. Věříme, že tímto krokem jsme zase zkvalitnili a posunuli o kousek dál nabízené služby na brodské poliklinice," popsal jednatel Městské nemocnice s poliklinikou Ferdinand Kubáník.
Prostory navrhla designérka Bohumila Kouřilová, projekčně je zpracovala firma K-projekt pod vedením Tomáše Kročila, realizaci provedla firma HOKR. Celková vysoutěžená částka dosáhla výše 508 tis. Kč bez DPH.

Autor: Markéta Švehlíková
převzato z www.ub.cz